+421 915 500 351      EN      NL      DE      RO

OCHRANA

STIEN VÝŤAHU

Špičkové inovácie pre dokonalú ochranu vášho výťahu

Ochrana Kapok 88 pre steny výťahu vám umožňuje jednoducho a pohodlne zabrániť poškodeniu, ktoré by mohlo rýchlo viesť k zníženiu kvality a životnosti vášho výťahu.

BASHABILITY

BASHABILITY

Naše špeciálne závesy sú pripevnené na stenách vášho výťahu, aby poskytli ochrannú vrstvu na absorbovanie nárazu. U nás v Kapok 88 ju nazývame "Tlmiaca vrstva - Bashability". Keď plánujete presúvať veci do výťahu a von z výťahu, môžete sa vyhnúť nárazom, škrabancom a zárezom.

DOKONALÁ PRESNOSŤ PREVEDENIA

VÝROBA NA MIERU ALEBO HOTOVÉ RIEŠENIE

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

VYROBENÉ VO VEĽKEJ BRITÁNII

MATERIÁLY NAJVYŠŠEJ KVALITY

Výťahy sú drahé investície, preto je dôležité udržovať ich v dobrom stave. Sú neoddeliteľnou súčasťou mnohých budov, takže prijatie opatrení proti ich poškodeniu môže znamenať obrovské úspory a spokojnejších užívateľov.

Ako popredný európsky inovátor v oblasti ochrany vnútorných stien výťahov chceme zabezpečiť, aby bol váš výťah udržiavaný a chránený, pri akejkoľvek činnosti.

Naše výrobky sa používajú po celom svete na miestach, ako sú napríklad Lakhta Tower a Buckinghamský palác. Sú potrebné pre rôzne pracovné činnosti, počnúc presunom objemných predmetov, až po prepravu ťažkých strojov medzi podlažiami. S 30-ročnými skúsenosťami s poskytovaním prvotriednych produktov sme odborníkmi na kvalitnú ochranu výťahov.

Vybudovali sme si solídnu reputáciu, ktorá stojí na kvalite, cene, servise a rýchlosti, aby sme sa uistili, že získate prémiový zážitok bez zbytočne vysokej ceny.

Ochrana výťahu môže byť vyrobená na mieru pre váš výťah, takže budete mať zaručene presný produkt alebo si môžete kúpiť už hotové riešenie navrhnuté tak, aby vyhovovalo celému radu rôznych výťahov.

Kontaktieren Sie uns noch heute, um das Thema Bodenbelag in die Hand zu nehmen

ČO PONÚKAME

Ochrana stien výťahov vyrobená na mieru

Na mieru vyrobené ochranné polstrované závesy, s trvalými alebo dočasnými upevneniami, vám poskytnú dokonalú presnosť prevedenia a vždy jednoduchú inštaláciu. Toto riešenie je ideálne pre výťahy vyžadujúce dizajn na mieru alebo pre viac výťahov rovnakej veľkosti. Keď potrebujete rýchle nainštalovanie, zabezpečia minimálne prestoje.

S našou sadou na ochranu stien, vyrobenou na mieru, poskytujeme ručne vyrábané závesy podľa presných špecifikácií vášho výťahu. Oceníte presne zamerané závesy pre tlačidlá alebo obrazovky. Inštalácia a odstránenie všetkých potrebných upevnení a závesov vo vašom výťahu je ľahká a rýchla.

Táto súprava je neoceniteľná pri zvyšovaní životnosti vášho výťahu, pretože zabraňuje nežiaducemu opotrebovaniu, ktoré by sa mohlo už v začiatkoch stať faktorom číslo jedna pri akýchkoľvek neočakávaných problémoch s výťahom.

Kontaktieren Sie uns noch heute, um das Thema Bodenbelag in die Hand zu nehmen

Naše závesy ponúkame aj v rôznych farbách, aby ste ich mohli zladiť s výzdobou budovy alebo s vašou značkou. Ponúkame niekoľko typov minimalistických a štýlových upevnení.

V rámci komplexnej služby “one stop shop”, distribútor poskytuje poradenstvo o riešeniach, ktoré by pre vás mohli fungovať najlepšie. V prípade potreby vykonáva merania a zabezpečuje inštaláciu. Naša dodacia lehota je približne 10-14 pracovných dní, takže vaše nové riešenie bude s vami skôr, ako sa nazdáte.

Cena sady vyrobenej na mieru je prispôsobená presne vašim potrebám, takže sa nás obráťte kvôli cenovej ponuke.

Upevnenia

Ponúkame široký sortiment permanentných aj dočasných úchytov, ktoré vyhovujú vašim praktickým a dekoratívnym potrebám. Podrobnejšiu ponuku nájdete v našej galérii alebo sa na nás obráťte pre viac informácií o tom, čo môžeme ponúknuť.

Kontaktieren Sie uns noch heute, um das Thema Bodenbelag in die Hand zu nehmen

Nerezový úchyt č. 1

Nerezový úchyt č. 1

Magnety

Magnety

Teleskopická tyč

Teleskopická tyč

Prísavka

Prísavka

Prísavka

Úchyt Tenax

Úchyt Tenax

Drôtený háčik

Drôtený háčik

Aké sú možnosti?
Ručne vyrobená päťdielna ochrana stien výťahov, prispôsobiteľná väčšine veľkostí najbežnejších výťahov
Úložný vak na prepravu ochrany výťahov na rôzne miesta
Ohňovzdorná a vode odolná tkanina
PVC panely na prístup k tlačidlám a ovládacím prvkom výťahu
Doručenie kuriérom
Voliteľné prispôsobenie loga

Ešte dnes nás kontaktujte kvôli riešeniu na ochranu vášho výťahu

Paramo

Štefánikova 10 Pezinok
90201
Slovakia

Loading...