+421 915 500 351      EN      NL      DE      RO

OCHRANA PODLAHY VÝŤAHU

Udržujte bezpečnú a bezchybnú podlahu výťahu

Vo vašej budove je potrebné starať sa nielen o vaše priestory, ale aj o podlahu vášho výťahu. Užívatelia potrebujú výťah na dennej báze, čo môže spôsobiť prirodzené opotrebenie, ale používanie výťahu na náročnejšie účely môže spôsobiť ešte väčšie škody. Nezabúdajte preto na ochranu podlahy vášho výťahu formou dlhodobého riešenia, vďaka ktorému sa vyhnete nákladným opravám a prestojom vášho výťahu. Dosiahnete tak vyššiu spokojnosť tých, ktorí ho používajú.

Kontaktujte nás ešte dnes pre ochranné riešenie pre váš výťah

ČO PONÚKAME

Naša ochrana podlahy je jednoduchý a cenovo efektívny spôsob, ako chrániť podlahu výťahu a pomôcť výťahu zvládnuť skúšku času.

Stáva sa, že na stav podlahy výťahu sa niekedy neprihliada, ale to neznamená, že to nie je dôležité. Udržiavanie podlahy v skvelom stave môže mať vplyv na to, čo si budú užívatelia o budove myslieť.

Výťah hrá významnú úlohu pri vytváraní prvého dojmu z interiéru budovy – koniec koncov, ľudia v ňom trávia nejaký čas, keď sa v ňom vezú. Udržiavanie podlahy v dobrom stave má veľký vplyv na to, ako sa niekto bude cítiť v priestore danej budovy. Najmä ak sa do dizajnu a výzdoby budovy veľa investovalo.

Kontaktujte nás ešte dnes pre ochranné riešenie pre váš výťah

Postarajte sa o ochranu podláh vašich výťahov

Ak si vyberiete naše štandardné alebo hrubšie prémiové ochrany podlahy, naše riešenia sú vyrobené na mieru, aby ste získali ochrannú vrstvu, ktorá vám poslúži v opakovaných situáciách v nasledujúcich rokoch.

Naša štandardná podlahová ochrana je 3 mm hrubá gumová podložka, narezaná na veľkosť vášho výťahu. Vďaka svojej nízkej váhe a nízkej cene je ideálnym riešením pre ochranu podláh pre menej záťažové situácie používania výťahu. Napriek nízkej cene je však neuveriteľne všestranná a odolná a teda vhodná pre práce, ako je premiestňovanie veľkých predmetov a nábytku.

Naša prémiová ochrana podlahy je absolútnou nevyhnutnosťou pre pokrytie podlahy pri vyššej záťaži. V tomto prípade chránite podlahu výťahu plastovými dlaždicami s hrúbkou 12 mm. Sklon krajných dlaždíc umožní plynulé posúvanie predmetov po zemi pri ich tlačení dovnútra výťahu. Táto podlaha je skvelým pevným riešením, ktoré vám poskytne maximálnu ochranu.

Ak hľadáte ešte väčšiu ochranu interiéru výťahu, kombinácia ochrany podláh a stien je dokonalý spôsob, ako zabrániť poškodeniu výťahu.

Kontaktujte nás ešte dnes pre ochranné riešenie pre váš výťah

Aké sú možnosti?
Presne na mieru rezaná ochrana podlahy výťahu zo štandardného alebo prémiového materiálu
Doručenie kuriérom
Poradenstvo a pokyny pre zameranie, inštaláciu a odpoveď na akékoľvek ďalšie otázky
10-14 dňová dodacia lehota

Kontaktujte nás ešte dnes a ochráňte tak podlahu vášho výťahun

Paramo

Štefánikova 10 Pezinok
90201
Slovakia

Loading...