OCHRANA PODLAHY VÝŤAHU

Udržujte bezpečnú a bezchybnú podlahu výťahu

Vo vašej budove je potrebné starať sa nielen o vaše priestory, ale aj o podlahu vášho výťahu. Užívatelia potrebujú výťah na dennej báze, čo môže spôsobiť prirodzené opotrebenie, ale používanie výťahu na náročnejšie účely môže spôsobiť ešte väčšie škody. Nezabúdajte preto na ochranu podlahy vášho výťahu formou dlhodobého riešenia, vďaka ktorému sa vyhnete nákladným opravám a prestojom vášho výťahu. Dosiahnete tak vyššiu spokojnosť tých, ktorí ho používajú.

ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU

Naša ochrana podlahy je jednoduchý a cenovo efektívny spôsob, ako chrániť podlahu výťahu a pomôcť výťahu zvládnuť skúšku času.
 


Kapok88-inline-elevator-floor-protection-standard-img-800x520.jpg

Stáva sa, že na stav podlahy výťahu sa niekedy neprihliada, ale to neznamená, že to nie je dôležité. Udržiavanie podlahy v skvelom stave môže mať vplyv na to, čo si budú užívatelia o budove myslieť.

Výťah hrá významnú úlohu pri vytváraní prvého dojmu z interiéru budovy - koniec koncov, ľudia v ňom trávia nejaký čas, keď sa v ňom vezú. Udržiavanie podlahy v dobrom stave má veľký vplyv na to, ako sa niekto bude cítiť v priestore danej budovy. Najmä ak sa do dizajnu a výzdoby budovy veľa investovalo.

Postarajte sa o ochranu podláh vašich výťahov
Ak si vyberiete naše štandardné alebo hrubšie prémiové ochrany podlahy, naše riešenia sú vyrobené na mieru, aby ste získali ochrannú vrstvu, ktorá vám poslúži v opakovaných situáciách v nasledujúcich rokoch.

Naša štandardná podlahová ochrana je 3 mm hrubá gumová podložka, narezaná na veľkosť vášho výťahu. Vďaka svojej nízkej váhe a nízkej cene je ideálnym riešením pre ochranu podláh pre menej záťažové situácie používania výťahu. Napriek nízkej cene je však neuveriteľne všestranná a odolná a teda vhodná pre práce, ako je premiestňovanie veľkých predmetov a nábytku.

Naša prémiová ochrana podlahy je absolútnou nevyhnutnosťou pre pokrytie podlahy pri vyššej záťaži. V tomto prípade chránite podlahu výťahu plastovými dlaždicami s hrúbkou 12 mm. Sklon krajných dlaždíc umožní plynulé posúvanie predmetov po zemi pri ich tlačení dovnútra výťahu. Táto podlaha je skvelým pevným riešením, ktoré vám poskytne maximálnu ochranu.

Ak hľadáte ešte väčšiu ochranu interiéru výťahu, kombinácia ochrany podláh a stien je dokonalý spôsob, ako zabrániť poškodeniu výťahu.

Aké sú možnosti?

  • Presne na mieru rezaná ochrana podlahy výťahu zo štandardného alebo prémiového materiálu
  • Poradenstvo a pokyny pre zameranie, inštaláciu a odpoveď na akékoľvek ďalšie otázky
  • Doručenie kuriérom
  • 10-14 dňová dodacia lehota

Naše ceny sú prispôsobené na základe vašich špecifických potrieb, takže sa obráťte na nás a získajte cenovú ponuku.

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás ešte dnes a ochráňte tak podlahu vášho výťahu

Uvítame možnosť porozprávať sa o vašich požiadavkách, aby sme vám mohli ponúknuť najlepšie riešenie.

Napíšte nám cez formulár alebo kliknite na Získať cenovú ponuku, aby ste nám poskytli viac podrobností o vašich požiadavkách.

V spoločnosti Kapok (1988) Ltd berieme vaše súkromie a súkromie našich distribútorov vážne a vaše osobné údaje použijeme len na spracovanie vášho dopytu a na poskytovanie produktov a služieb, ktoré ste od nás požadovali. Z času na čas vás však môžeme kontaktovať s podrobnosťami o iných produktoch, službách alebo ponukách, ktoré poskytujeme. Ak súhlasíte s tým, aby sme vás na tento účel kontaktovali, zaškrtnite a povedzte, akou formou vás môžeme kontaktovať:
Kapok (1988) Ltd môže zdieľať vaše osobné údaje výhradne s jedným z našich schválených distribútorov, ako je uvedené na našich webových stránkach a to len v súvislosti so správou vášho dopytu alebo s cieľom poskytnúť vám produkty a vynikajúce služby