OCHRANA STIEN VÝŤAHU

Špičkové inovácie pre dokonalú ochranu vášho výťahu

Výťahy sú drahé investície, preto je dôležité udržovať ich v dobrom stave. Sú neoddeliteľnou súčasťou mnohých budov, takže prijatie opatrení proti ich poškodeniu môže znamenať obrovské úspory a spokojnejších užívateľov.

ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU

Udržiavanie pozitívnych skúseností užívateľov, vzhľad výťahu alebo predĺženie jeho životnosti sú hlavné dôvody, prečo potrebujete prvotriedne riešenia, ktoré udržujú váš výťah vo vynikajúcom prevádzkovom stave. A ako sa technológie vo výťahoch zlepšujú, vrátane obrazoviek a rozhraní pre užívateľov, rastie aj potreba chrániť tieto cenné aktíva.
Kapok88-Drapes-main-img.jpg

Ochrana Kapok 88 pre steny výťahu vám umožňuje jednoducho a pohodlne zabrániť poškodeniu, ktoré by mohlo rýchlo viesť k zníženiu kvality a životnosti vášho výťahu.

Naše špeciálne závesy sú pripevnené na stenách vášho výťahu, aby poskytli ochrannú vrstvu na absorbovanie nárazu. U nás v Kapok 88 ju nazývame "Tlmiaca vrstva - Bashability". Keď plánujete presúvať veci do výťahu a von z výťahu, môžete sa vyhnúť nárazom, škrabancom a zárezom.

Dôverujte odborníkom

Ako popredný európsky inovátor v oblasti ochrany vnútorných stien výťahov chceme zabezpečiť, aby bol váš výťah udržiavaný a chránený, pri akejkoľvek činnosti.

Naše výrobky sa používajú po celom svete na miestach, ako sú napríklad Lakhta Tower a Buckinghamský palác. Sú potrebné pre rôzne pracovné činnosti, počnúc presunom objemných predmetov, až po prepravu ťažkých strojov medzi podlažiami. S 30-ročnými skúsenosťami s poskytovaním prvotriednych produktov sme odborníkmi na kvalitnú ochranu výťahov.

Vybudovali sme si solídnu reputáciu, ktorá stojí na kvalite, cene, servise a rýchlosti, aby sme sa uistili, že získate prémiový zážitok bez zbytočne vysokej ceny.

Ochrana výťahu môže byť vyrobená na mieru pre váš výťah, takže budete mať zaručene presný produkt alebo si môžete kúpiť už hotové riešenie navrhnuté tak, aby vyhovovalo celému radu rôznych výťahov.

Ochrana stien výťahov vyrobená na mieru
Na mieru vyrobené ochranné polstrované závesy, s trvalými alebo dočasnými upevneniami, vám poskytnú dokonalú presnosť prevedenia a vždy jednoduchú inštaláciu. Toto riešenie je ideálne pre výťahy vyžadujúce dizajn na mieru alebo pre viac výťahov rovnakej veľkosti. Keď potrebujete rýchle nainštalovanie, zabezpečia minimálne prestoje.

S našou sadou na ochranu stien, vyrobenou na mieru, poskytujeme ručne vyrábané závesy podľa presných špecifikácií vášho výťahu. Oceníte presne zamerané závesy pre tlačidlá alebo obrazovky. Inštalácia a odstránenie všetkých potrebných upevnení a závesov vo vašom výťahu je ľahká a rýchla.

Táto súprava je neoceniteľná pri zvyšovaní životnosti vášho výťahu, pretože zabraňuje nežiaducemu opotrebovaniu, ktoré by sa mohlo už v začiatkoch stať faktorom číslo jedna pri akýchkoľvek neočakávaných problémoch s výťahom.

Naše závesy ponúkame aj v rôznych farbách, aby ste ich mohli zladiť s výzdobou budovy alebo s vašou značkou. Ponúkame niekoľko typov minimalistických a štýlových upevnení.

V rámci komplexnej služby "one stop shop", distribútor poskytuje poradenstvo o riešeniach, ktoré by pre vás mohli fungovať najlepšie. V prípade potreby vykonáva merania a zabezpečuje inštaláciu. Naša dodacia lehota doba je približne 10-14 pracovných dní, takže vaše nové riešenie bude s vami skôr, ako sa nazdáte.

Cena sady vyrobenej na mieru je prispôsobená presne vašim potrebám, takže sa nás obráťte kvôli cenovej ponuke.

Aké sú možnosti?

 • Návšteva a meranie priamo na mieste, poradenstvo a inštalácia upevnení závesov
 • Ručne na mieru vyrobená ochrana stien, ktorá garantuje dokonalú presnosť prevedenia
 • Ohňovzdorná a vode odolná tkanina
 • PVC panely na prístup k tlačidlám výťahu, ovládacím prvkom a displejom
 • Možnosť integrácie vašej firemnej značky a výber farby závesov: béžová, modrá, sivá, hnedá alebo čierna
 • Viacero možností upevnenia, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám vyhovovali
 • Doručenie kuriérom
 • 10-14 dňová dodacia lehota
 • Voliteľná dočasná ochrana podlahy

Upevnenia

Ponúkame široký sortiment permanentných aj dočasných úchytov, ktoré vyhovujú vašim praktickým a dekoratívnym potrebám. Podrobnejšiu ponuku nájdete v našej galérii alebo sa na nás obráťte pre viac informácií o tom, čo môžeme ponúknuť.

Hotové riešenie pre ochranu stien výťahov
Naša modulárna päťdielna sada na ochranu stien je navrhnutá tak, aby vyhovovala väčšine osobných výťahov a je ľahko prenosná z jedného miesta na druhé. Táto súprava je ideálna na ochranu rôznych výťahov a môžete si ju jednoducho vziať so sebou, kde potrebujete.

Naša hotová modulárna sada na ochranu stien výťahov je ideálna pre najbežnejšie výťahy rôznych veľkostí, pretože jej flexibilný dizajn znamená, že sa zmestí na rozmer bežných výťahov. Túto prenosnú súpravu je možné uložiť a presunúť na rôzne miesta. Ponúka dokonalú ochranu pred náhodným poškodením a nákladnými opravami výťahov a všetkého, čo sa v nich prepravuje.

Toto riešenie nevyžaduje montáž žiadnych upevnení a žiadne merania a vy tak môžete dosiahnuť okamžitú ochranu. Skladá sa z piatich kusov, ktoré sa dajú v priebehu niekoľkých minút nainštalovať do výťahu buď pomocou teleskopickej tyče, drôteného háčika alebo prísavkami.

Závesy a samotný úložný vak môžeme doplniť o vaše logo, takže ochrana vašich výťahov je nielen funkčná, ale aj v súlade s vašou značkou.

Po použití, môžete závesy uložiť do poskytnutého vaku a presunúť ich na iné miesto za účelom ochrany stien v inom výťahu.

Aké sú možnosti?

 • Ručne vyrobená päťdielna ochrana stien výťahov, prispôsobiteľná väčšine veľkostí najbežnejších výťahov
 • Úložný vak na prepravu ochrany výťahov na rôzne miesta
 • Ohňovzdorná a vode odolná tkanina
 • PVC panely na prístup k tlačidlám a ovládacím prvkom výťahu
 • Doručenie kuriérom
 • Voliteľné prispôsobenie loga

KONTAKTUJTE NÁS

Ešte dnes nás kontaktujte kvôli riešeniu na ochranu vášho výťahu

Uvítame možnosť porozprávať sa o vašich požiadavkách, aby sme vám mohli ponúknuť najlepšie možnosti pre váš výťah alebo projekt.

Napíšte nám cez formulár alebo kliknite na Získať cenovú ponuku, aby ste nám poskytli viac podrobností o vašich požiadavkách.

V spoločnosti Kapok (1988) Ltd berieme vaše súkromie a súkromie našich distribútorov vážne a vaše osobné údaje použijeme len na spracovanie vášho dopytu a na poskytovanie produktov a služieb, ktoré ste od nás požadovali. Z času na čas vás však môžeme kontaktovať s podrobnosťami o iných produktoch, službách alebo ponukách, ktoré poskytujeme. Ak súhlasíte s tým, aby sme vás na tento účel kontaktovali, zaškrtnite a povedzte, akou formou vás môžeme kontaktovať:
Kapok (1988) Ltd môže zdieľať vaše osobné údaje výhradne s jedným z našich schválených distribútorov, ako je uvedené na našich webových stránkach a to len v súvislosti so správou vášho dopytu alebo s cieľom poskytnúť vám produkty a vynikajúce služby